Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа- інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання

Наші досягнення

Дата:
«Юні охоронці природи»
Дата:

Школярі 6-7 класів нашого навчального закладу відвідують гурток «Юні охоронці природи» Центру дитячої та юнацької ї творчості м. Бережани (керівник Леськів Н. І.) та мають хороші досягнення, про що свідчать грамоти.

Проведено ремонт передньої стіни фасаду корпусу № 2

Впродовж зимових канікул для створення умов проживання, наближених до сімейних було проведено ремонт спальної кімнати для хлопців 9-11 класів, придбано нові гардини, крісла, для економії життєвого простору приміщення переобладнано ліжка у двоповерхові.

«Ти зможеш, якщо зміг я»

в рамках цієї Всеукраїнської акції та з нагоди Дня св. Миколая районний центр ФЗН «Спорт для всіх» проводив спортивні змагання з настільного тенісу, шашок, акробатики, міні-футболу. Бажаючих взяти участь було дуже багато, та переможцями стали : Яцків Людмила – учениця 9 класу (шашки, настільний теніс, акробатика), Няйко Микола – учень 10 класу(шашки), Головацький Дмитро –учень 8-а класу (настільний теніс), Деркач Василь –учень 9 класу (акробатика), Боднар Яна – учениця 9 класу (акробатика), команда «Динамо»(міні-футбол).

Гордість школи

Валерій Благуляк - науковець, викладачТАНГу.
Ігор Ворона - лікар-науковець в США
Петро Козловський -заступник директора видавництва "Збруч" в Тернополі.
Олег Куций - військовослужбовець в Москві.
Ігор Мартинишин - генеральний директор рекламного агентства м. Київ.
Михайло Новачинський - науковий працівник Інституту фізики у Львові
Василь Саган - працівник СБУ.
Михайло Хараба - вчений-фізик Львівського університету.
Марія Чумарна - поетеса, авторка поетичних збірок, читанок та підручників, член Національної Спілки письменників України.
Роман Ширалієв - військовослужбовець, працівник Генштабу Міністерства оборони України.
Михайло Щербатий - вчений, викладач математики сільськогосподарського університету в Дублянах.