"СОКІЛ"


День медицини та гігієни

Гасло дня «Перша сходинка до щастя – здоров’я»

З метою узагальнення знань учнів про людський організм та його можливості, про здоровий спосіб життя; виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я відбулася станційна гра «Стежина здоров'я», під час якої вихованці дитячого закладу мандрували під музичний супровід умовними зупинками «Моє тіло», «Спортивна», «Мовна», «Лісова галявина», «Кросвордна» та іншими.

День Європи

Гасло дня: «Я – українець! Я- європеєць!»

З метою поширення та розповсюдження інформації про європейські країни та їх культурну спадщину, залучення вихованців до спільної діяльності з вивчення історії, культури країн Європейського Союзу відбувся виховний захід «Віртуальна подорож Європою»

ДЕНЬ УКРАЇНИ

Гасло дня «Моя Україна – єдина і вільна, я з нею пов’язую долю свою»

З метою ознайомлення вихованців із міжнародно - правовими стандартами прав людини; із поняттям прав людини; розкриття їх змісту; розвитку в учнів впевненості; виховання правової свідомості та громадянської позиції провела Гайдук М. М. виховний захід «Права дитини-вивчай сумлінно!»

Прогулянку «Стежками рідного краю»

провела вихователь Макар Ж. М. з вихованцями дитячого закладу, під час якої активізували і поширили набуті знання про рідний край; історико-культурні пам’ятки.

Галявина народних ігор

День сміху

Веселі спортивні ігри, які проводила вихователь Джуравська К. М. сприяли зміцненню здоров’я вихованців, залученню до рухової діяльності за допомогою рухливих ігор і естафет; вихованню організованості, дисциплінованості і витримки.

День милосердя

Гасло дня «Милосердя - це сила, здатна захистити беззахисне»

В рамках дня для вихованців дитячого закладу власники ігрового майданчику для дітей парку м.Бережани надали можливість безплатно розважитись.

Змагання «Спритні, веселі, дружні»

День мистецтв

Гасло дня: «Проймемо душу прекрасним»

Музей асфальтового живопису

Вихованці дитячого закладу мали можливість створити музей шедеврів під відкритим небом, любуватись своїми творами довгий час.

Найбільш активні учасники отримали призи.

Першість закладу …

«В здоровому тілі-здоровий дух»

У дитячому закладі цікаво і змістовно проводять свій час вихованці, грають різні спортивні ігри.

День історії

Гасло дня «Без минулого немає майбутнього»

Вихованців дитячого закладу вразив Бережанський замок своєю унікальною архітектурою, адже фортеця була зведена в стилі ренесансу і являла собою п'ятикутну будову. Південна частина захищалася напівкруглої вежею з прилеглим до неї палацовим комплексом, де знаходилися головні в'їзні ворота. Дізналися, що це історично – колишня резиденція спольщеного магнатського роду Сенявських, побудована у XVI ст., також прослухали 5 цікавих фактів про Бережанський замок.

День туриста

Гасло дня «Подорож цікава, коли разом»

В рамках дня вихованці дитячого закладу відвідали урочище Монастирок, яке розкинулося неподалік від села Лісники

Ознайомилися з скелею Чортів Камінь (5 метрів заввишки, 7 метрів завширшки) з видовбаним на її південному боці Розп’яттям Христа, яке відновив вже в часи Незалежності бережанський майстер-художник Ігор Крук.

Відвідали джерело з цілющою водою, над яким збудовано капличку і встановлено фігуру Божої Матері.

Просто помилувались природою, яка тут чудова, дуже пишна зелень, високі стрункі дерева.

Здоровий спосіб життя

У дитячому закладі праці та відпочинку вихованців ознайомили із режимом дня, раціональним харчуванням, фізичними навантаженнями, правилами загартування.

Зустрічі

Вихованці дитячого закладу зустрілися із випускниками, які 50 років тому закінчили школу-інтернат.

Із щедрими дарунками до дітей завітала Проців Г. П.

День спорту

Гасло дня «Ну те ж, браття, або перемогу здобути, або дома не бути»

Спортивно-розважальну програму «Спорт - здоров’я, спорт - це сила, що дають всім дітям крила» для вихованців провела Олексів Н. І.

Подорож з казковими героями до Країни Права

Допомогти дітям через казкотерапію усвідомити порушення власних прав на відповідних прикладах, а також допомогти дітям усвідомити свою значимість вихователь Федів О.В. провела подорож з казковими героями до країни права. Діти слухаючи уривки із казок називали, які права дитини були порушені.

Під час гурткового заняття у дитячому закладі

Вихованці дитячого закладу праці та відпочинку тричі на тиждень мають змогу відвідувати гурток веслування на байдарках

День дитячої творчості та юних талантів

Гасло дня «Талант – це круто!»

З метою формування в учнів прагнення до пізнання і розуміння прекрасного в житті, обговорення поняття «здібності», «талант», «геніальність», розвитку творчих здібностей, виявлення і підтримки талановитих дітей, виховання почуття прекрасного відбулася година спілкування «Талант – це дар, будь вдячний долі», яку провела вихователь Темечко О. В.

Під час заняття вихованці дізналися визначення поняття «талант», «обдарованість», геніальність, навчилися визначати ознаки обдарованості, пояснювали вислови, слухали притчі, виконували практичні вправи, інсценізували казку.

Тренінг «Відкрий свій талант» з вихованцями 4 групи провела вихователь Макар Ж. М.

За допомогою алгоритму визначення таланту вихованці навчилися визначати свої таланти, адже дехто проживає своє життя, так і не зрозумівши свого покликання.

Дізналися, що для того, щоб розкрити будь-який талант, необхідні зусилля і праця, певний час і відповідальність, постійно прислухатись до себе, цілеспрямовано вивчати свої схильності.

Співраця з громадськістю

В рамках відзначення Дня захисту дітей, працівники Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей ще раз нагадали вихованцям дитячого закладу праці та відпочинку їх права.

0301
День ігор та розваг

Гасло дня «Ми веселі і завзяті в ігри любим грати»

Свято гри «Світ дитинства» підготувала і провела з вихованцями педагог-організатор Лугова М. В.

Під час відкриття дитячого закладу праці та відпочинку «Сокіл»

Школярам наголосили, що для того, щоб наше дозвілля було приємним, веселим та спокійним, щоб порядок та дисципліна завжди були нашими супутниками, всім дітям необхідно дотримуватися правил та заведеного розпорядку.